LĒTI LIDOJUMI

Lēti lidojumi

Lēti lidojumi – atrodiet labākos lēto lidojumu piedāvājumus! Lēti lidojumi no Rīgas vai uz Rīgu tikai no EUR 8,15 ar nodokļiem. Lieliski lidmašīnu biļešu piedāvājumi! Mēs piedāvājam jums informāciju par vērtīgiem ceļojumiem un lētākajiem lidojumiem. Pārlūkojiet mūsu iespējas, lai iegūtu labākos aviobiļešu piedāvājumus neatkarīgi no tā, kur dodaties. Visi mūsu labākie gaisa ceļojumu piedāvājumi, piedāvājumi, iekšējās informācijas padomi un iedvesma.

Lēti lidojumi: atrodiet labākos lēto lidojumu piedāvājumus

Mēs zinām, kā ceļot lēti. Mēs sadarbojamies ar dažādām aviokompānijām un ceļojumu pakalpojumu sniedzējiem, lai piedāvātu jums lētas aviobiļetes neatkarīgi no jūsu galamērķa. Ērti pārlūkojiet pēc ceļojuma datuma vai, ja esat elastīgs, mēs varam palīdzēt atrast lētāko ceļojuma laiku.

Atrodiet lētus lidojumus no 1000 aviosabiedrībām un ceļojumu aģentiem

Lēti lidojumi ar Ryanair, WizzAir, airBaltic, Norwegian tikai no EUR 8,15 ar nodokļiem. Salīdziniet lētās lidojumu cenas no visām lielākajām aviokompānijām un ceļojumu aģentūrām un atrodiet lētākās biļetes uz visiem iecienītākajiem galamērķiem. Rezervējiet tiešsaistē jau šodien.

AVIOKOMPĀNIJAS

Lūk, kā iegūt lētus lidojumus

Neatkarīgi no tā, vai plānojat brīvdienas Eiropā vai ceļojumu apkārt pasaulei, šeit ir norādīts, kā iegūt lētākos iespējamos lidojumus.

  • Pārbaudiet lētākās dienas, lai izlidotu

Protams, ne vienmēr ir iespējams sākt rezervēt brīvdienas, paturot prātā neskaitāmus datumus. Tomēr, ja esat elastīgs, tas var būtiski mainīt. Lidojumu izvēle nedēļas laikā parasti ir lētāka nekā nedēļas nogalēs. Otrdienas, trešdienas un sestdienas ir piemērotas izdevīgām cenām (tās parasti nav populāras nedēļas dienas, lai ceļotu). Daudzas aviokompāniju tīmekļa vietnes ir atvieglojušas lētu lidošanas dienu atrašanu. Pievērsiet uzmanību ‘kalendāra skata’ rezervēšanas sistēmām, kas ļauj skatīt cenas visai nedēļai, kuru meklējat. Salīdzināšanas vietne Skyscanner ir padarījusi šo funkciju vēl labāku, attēlojot lidojumu cenas ērtā diagrammā. Ar to jūs varat skaidri redzēt, kurās dienās ir lētākais lidot! Tāpat rūpīgi pārdomājiet lidojuma laiku. Varētu būt lētāk doties uz lidojumu pulksten 6:00, taču padomājiet, vai spēsiet nokļūt lidostā savlaicīgi. Visticamāk, ka sabiedriskais transports nekursēs, un iespēja, ka jūs tiksit ar liftu, ir niecīga.

  • Pārbaudiet, kuras vietas tiek piedāvātas

Atcerieties, ka sezonas maksimums Latvijā ne vienmēr būs pīķa sezona citur pasaulē. Cenas atšķiras atkarībā no tā, uz kurieni lidojat. Ja neesat pārāk satraukts par to, kurp lidojat, izmēģiniet šo naudas taupīšanas triku:
1.Noklikšķiniet šeit
2.Noklikšķiniet uz “Lēti lidojumi no Rīgas”

Neļaujiet sevi izslēgt vietām, par kurām jūs nekad iepriekš neesat domājis. Lasiet nedaudz tiešsaistē, un jūs, iespējams, atklāsit, ka tajā ir visa saule, jūra, smiltis un viss pārējais, ko meklējat.

  • Pēdējā brīža piedāvājumi ne vienmēr ir lētāki, tāpēc rezervējiet agri

Pēdējā brīža piedāvājumiem ir lēta alternatīva reputācija, taču patiesībā tie reti ir. Ceļš uz priekšu ir rezervēt agri – pat gadu iepriekš. Sēdvietas lidojumos parasti ir lētākas, kad tās pirmo reizi tiek atbrīvotas (parasti apmēram gadu pirms faktiskā lidojuma, bet dažreiz arī agrāk). Tāpēc pievienojieties tiešsaistē, tiklīdz lidojumi tiek pārdoti.

Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad ceļojat skolas brīvlaikā vai ja jūsu ceļojums sakrīt ar kādu lielu notikumu apgabalā, kuru apmeklējat (piemēram, Svētā Patrika diena Īrijā). Šīs cenas strauji pieaugs, tāpēc ienāciet pirms pūļa. Izmaksas var atkal samazināties, pirms tās palielināsies pēdējās dienās pirms lidojuma izlidošanas. Tomēr tas, iespējams, nav risks, ko vērts uzņemties, jo pastāv iespēja, ka cenas nemaz nesamazināsies (ja tas ir populārs lidojums) vai arī tas tiks izpārdots, pirms saņemsiet biļeti.

Tomēr, ja esat nedaudz elastīgāks, noteikti ir vērts apskatīt tādas vietnes kā lastminute.com. Viņi publicē lidojumus, kuru cena samazinās, tuvojoties izlidošanas datumam. Ja vēlaties uzzināt, vai ir vērts to atstāt vēlu, lietotne Hopper ir paredzēta jums. Vienkārši ievadiet, no kurienes/uz kurieni vēlaties lidot, un tas parādīs, kad cenas varētu pieaugt un pazemināties, pamatojoties uz miljoniem lidojumu cenām laika gaitā. Ideāli!

  • Rezervējot lidojumus, it īpaši ar zemo cenu aviolīnijām, neļaujiet sevi maldināt cenām, kas šķiet neizskaidrojami lētas.

Daudzos akcijas cenu punktos ir slēptas izmaksas, un atšķirībā no jaukā kaķa tie nav patīkams pārsteigums. No gaisa nodokļiem līdz bagāžas maksām vai sēdvietu izvēlei — ir daudz lietu, kas var paaugstināt cenu. Ņemiet vērā, ka gaisa nodokļi bieži vien veido lielāko daļu no aviobiļetes cenas. Tātad, ja redzat, ka Ryanair reklamē lidojumus par EUR 4,99, šī ir diezgan laba situācija, kas ir pārāk laba, lai būtu patiesība.

Daži mīti par lētu lidojumu rezervēšanu

  • NAV lētāk iegādāties aviobiļetes otrdienā (vai jebkurā citā konkrētā dienā).
  • NAV pierādījumu tam, ka inkognito režīma meklēšana noved pie lētākiem piedāvājumiem.
  • NAV precīza datuma vai konkrēta laika perioda, kurā rezervēt aviobiļetes.
  • Jūs nevarat prognozēt aviobiļešu cenas. Vairumā gadījumu, jo aizņemtāks ir lidojums, jo dārgākas ir biļetes.

Aviokompāniju īpašie piedāvājumi un akcijas

Vai vēlaties ceļot vairāk un tērēt mazāk? Akciju katalogā ir visas lētākās aviobiļetes.

Apmeklējiet atlaižu sadaļu un uzziniet, kurā maršrutā tagad ir viszemākās cenas (pārbaudiet, piemēram, kurā maršrutā no Rīgas šobrīd ir viszemākās cenas). Jūs varat plānot savu ceļojumu no jebkuras lidostas – un uz jebkuru lidostu.

Meklēt un rezervēt aviobiļetes >>

Populāri galamērķi

Lēti lidojumi uz populārākajiem galamērķiem. Plānojiet perfektu ceļojumu! Mēs pārdodam lidmašīnas biļetes uz visiem galamērķiem, taču, protams, populārākie galamērķi ir:

Aviokompānijas no Rīgas

Meklējiet un salīdziniet cenas lidojumiem no vairāk nekā 500 aviosabiedrībām.

Lēti lidojumi
Lēti lidojumi