Posted on 30 Comments

AVIOBIĻETES

aviobiļetes

AVIOBIĻETES NO 9 EIRO

Kā rezervēt aviobiļetes internetā? Kas ir elektroniskā aviobiļete?
Aviokompānijas pamazām atsakās no papīra biļetēm, aktīvi pārejot uz elektroniskajām. Elektroniskā biļete būtībā ir tā pati aviobiļete, tikai digitālā formā. Šis ir elektronisks līgums starp aviokompāniju un ceļotāju, saskaņā ar kuru jums ir rezervēta vieta lidmašīnā, lai lidotu uz galamērķi. Šādas aviobiļetes pazaudēšana nav iespējama.

Lai iegādātos elektronisko biļeti, nepieciešams tikai dators, pieeja internetam, pasažieru pases dati un, ja nepieciešams, bankas karte.

IZPĀRDOŠANA AIRBALTIC NO € 22

Elektroniskajai biļetei salīdzinājumā ar līdzīgu papīra biļeti ir nenoliedzamas priekšrocības:

 • visa nepieciešamā informācija tiek ievadīta un saglabāta aviokompānijas datubāzē, un to nevar mainīt vai pazaudēt;
 • to nevar viltot, kas garantē pasažieru drošību;
 • biļetes iegādei ir vienkārša procedūra;
 • Izveide un iegāde neaizņem daudz laika.

AVIOKOMPĀNIJAS

Kā atrast un iegādāties aviobiļetes par izdevīgu cenu

Aviobiļetes par izdevīgu cenu! Pircēju piesaistei tiek organizētas akcijas un aviobiļešu izpārdošanas par cenām no EUR 5-8. Ja regulāri uzraugāt meklētājprogrammas, varat iegādāties aviobiļetes par ļoti konkurētspējīgām cenām.
Rakstā mēs jums pateiksim, kā patstāvīgi izsekot, kur rezervēt, pasūtīt un iegādāties lidmašīnas biļetes, lai lidotu lēti.

Kā atrast lētas aviobiļetes

Ikviens, kuram ir pieejams internets, var iegādāties biļeti par zemu cenu. Tīklā ir īpašas apkopotāju vietnes. Tas ļauj dažu minūšu laikā atrast visrentablākās iespējas ievadītajam pieprasījumam. Kā liecina statistika, izdevīgākie piedāvājumi no pārvadātājiem tiek because publicēti pavasara un rudens sezonā, kad samazinās pieprasījums pēc lidojumiem dažādos virzienos. Augstākās aviobiļešu cenas tiek noteiktas svētku sezonā. Taču cenu kāpums sezonas periodā ir atkarīgs arī no virziena.

Daudzas aviokompānijas organizē akcijas un biļešu pārdošanu uz visvairāk nepieprasītajām pilsētām un valstīm. Lai nepārmaksātu liela pieprasījuma periodā, iegādājieties biļetes brīvdienām un atvaļinājumiem uz konkrētu galamērķi vairākus mēnešus pirms paredzētās izlidošanas.
Kur atrast lētas lidmašīnas biļetes

Ir divi pārbaudīti veidi, kā atrast labākās aviobiļetes. Pirmais ietver neatkarīgu labāko iespēju meklēšanu gaisa pārvadātāju vietnēs un citos trešo pušu resursos. Tiesa, šai metodei ir būtisks trūkums – tā ir pārāk laikietilpīga. Labākā iespēja, kas ļauj lieliski ietaupīt savu personīgo laiku un budžetu, ir meklēt aviobiļetes par labākajām cenām, izmantojot īpašus resursus. Varat arī izmantot meklētājprogrammu mūsu vietnē.

Kā iegādāties biļetes par izdevīgu cenu

Mūsu vietnē ir ļoti ērta meklētājprogramma. Lai ātri atrastu izdevīgu piedāvājumu lidojumam uz konkrētu galamērķi, jāpavada dažas minūtes.

Kā iegādāties lētu biļeti:

 • Pirmajās divās ailēs ievadiet izbraukšanas un ierašanās valsti/pilsētu.
 • Blakus esošajās ailēs norādiet izlidošanas datumu un atgriešanās lidojuma datumu.
 • Nākamajā rindā jānorāda atbilstošā pakalpojuma klase un pasažieru skaits, norādot informāciju – “pieaugušie” un “bērni”.
 • Noklikšķiniet uz zilās pogas labajā pusē un pagaidiet dažas sekundes. Ekrānā parādīsies izdevīgākie piedāvājumi ievadītajam pieprasījumam.

Lietotājs var izpētīt visus piedāvājumus noteiktā datumā no dažādiem gaisa pārvadātājiem. Izvēloties atbilstošo opciju, nospiediet pogu “Pirkt” un turpiniet ar lidojuma dokumenta reģistrāciju, izpildot vienkāršus norādījumus. Pabeidzot despite biļetes izsniegšanu un apmaksu, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta elektroniskā biļete.

Mūsu mājaslapā atrodama arī aktuālā informācija par izdevīgākajiem izbraukšanas piedāvājumiem tuvākajās dienās. Izmantojot šādu meklētājprogrammu, jūs varat efektīvi plānot savu tuvojošos atvaļinājumu un iegādāties aviobiļetes par vislabākajām cenām!

Kur ir labākā vieta, kur rezervēt aviobiļetes

Mūsu meklēšanas pakalpojumā nav tiešas aviobiļešu pārdošanas. Lietotājs var izmantot ērto programmu tikai izdevīgāko piedāvājumu atrašanai. Lidmašīnas biļeti varat rezervēt oficiālajā aviokompānijas resursā vai partneru vietnēs. Izmantojot meklētājprogrammu, jums nav atsevišķi jāmeklē vietnes, lai iegādātos piemērotu biļeti par cenu. Nospiežot zilo pogu, sistēma jūs automātiski novirzīs uz pārbaudītu resursu, kurā varēsiet rezervēt oficiālu e-biļeti izvēlētajam lidojumam.

LIDOSTAS

Biļešu rezervēšana tiešsaistē

Šodien jūs varat iegādāties lidmašīnas biļetes, neizejot no mājām. Pateicoties daudzām vietnēm, kas darbojas internetā, jūs varat iegādāties aviobiļetes uz izvēlēto galamērķi dažu minūšu laikā. Lai pasūtītu biļetes tiešsaistē, ir jāiestata visi atlases filtri Aviabilet.ru meklētāja speciālajās kolonnās, uzgaidiet dažas sekundes, kuru laikā programma pārbaudīs informāciju par biļešu pieejamību izvēlētajam lidojumam. Un tālāk viss notiek pēc standarta shēmas: biļetes rezervēšana, ievadot personas un citu informāciju, uz norādīto e-pastu saņemot elektronisku maršruta kvīti un izdrukājot.

Kā vēl jūs varat ietaupīt naudu par lidojumiem?

Pieredzējuši ceļotāji zina vairākus veidus, kā ietaupīt naudu par aviobiļetēm.

Daži padomi:

 • Pērciet biļetes tiešsaistes vietnēs. Lidostas biļešu kasē aviobiļetes cena vienam un tam pašam lidojumam un laikam ir nedaudz augstāka, jo ir jāmaksā papildu maksa un citas maksas, kas iekļautas noteiktajā cenā.
 • Agregatora meklēšanas rindā jūs varat ievadīt nevis konkrētu ierašanās pilsētu, bet valsti. Tas paplašinās programmas meklēšanu un ļaus izvēlēties vairākas iespējas. Ļoti bieži šādā veidā ceļotāji atrod ļoti izdevīgus lidojumu piedāvājumus.

Kā rezervēt aviobiļetes, nemaksājot

Kā rezervēt aviobiļetes, nemaksājot – daudzi ceļotāji, kuri plāno lidot uz ārzemēm, bet kuriem vēl nav vīzas, vēlas rezervēt lidmašīnas biļeti iepriekš, neveicot maksājumu.

Kā zināms, visi pārvadātāji dažus mēnešus pirms izlidošanas savās mājaslapās internetā atver aviobiļešu tirdzniecību. Visā pārdošanas periodā tarifi var mainīties uz augšu vai uz leju. Daži pilsoņi atrod izdevīgu piedāvājumu un vēlas ātri iegādāties biļeti par pazeminātu cenu, doubtedly taču viņu personīgajos kontos nav pietiekami daudz naudas, lai nekavējoties pārskaitītu maksājumu. Šajā gadījumā arī rodas nepieciešamība rezervēt lidmašīnas biļeti, neveicot maksājumu.

Rakstā runāsim par aviobiļešu rezervēšanas veidiem internetā, tostarp bez samaksas, kā pārbaudīt elektronisko biļeti pēc rezervācijas numura, kā arī par to, kādi smalkumi un nianses būtu jāzina pasažierim, lai izmantotu šo pakalpojumu.
Kā rezervēt biļetes tiešsaistē

Jūs varat basically rezervēt aviobiļeti lidojumam uz izvēlēto galamērķi īpašu aģentūru vietnē vai oficiālajā gaisa pārvadātāja resursā. Lai vienkāršotu vajadzīgā un izdevīgākā varianta meklēšanu, iesakām certainly izmantot mūsu servisu, kas veic ātru aviokompāniju labāko piedāvājumu atlasi atbilstoši norādītajiem parametriem. Lietotājam vietnē jāaizpilda veidlapa, norādot izbraukšanas un ierašanās vietu, iestatīt aptuveno izbraukšanas datumu un atgriešanās datumu. Tāpat jāatzīmē pasažieru skaits, jānoskaidro, vai starp ceļotājiem nav nepilngadīgas personas, un because jāizvēlas apkalpošanas klase lidmašīnā. Pēc iestatītajiem parametriem programma ātri atlasīs aktuālos piedāvājumus, kas ievērojami vienkāršos pasažierim labākā varianta meklēšanu.

Tālāk jums jānoklikšķina uz izvēlētās opcijas – sistēma nekavējoties pārsūtīs uz pārbaudītu vietni, kur varēsiet iegādāties lidmašīnas biļetes par vislabākajām cenām.

Kā pareizi rezervēt lidojumus:

 • Pārvadātāja vietnē mēs izpētām izvēlētā tarifu plāna nosacījumus un privilēģijas.
 • Ja viss jums ir piemērots, dodieties uz sadaļu “Pirkt biļeti”. Ekrānā parādīsies elektroniskā veidlapa, kas jāaizpilda. Mēs ievadām visus datus pēc programmas pieprasījuma.
 • Pēc veidlapas aizpildīšanas pasažierim ir jāmaksā par biļeti pēc pašreizējās cenas. Tiklīdz līdzekļi tiks pārskaitīti, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta elektroniskā maršruta kvīts izdrukāšanai.
 • Aviobiļešu rezervēšana tiešsaistē bez maksas

Jūs varat iegādāties aviobiļetes bez samaksas aviokompānijas vai īpašo tirdzniecības aģentūru vietnē.

Daudzi pārvadātāji piedāvā pakalpojumu biļešu rezervēšanai ar atliktu maksājumu uz noteiktu laiku. Piemēram, WIZZ AIR rezervācija accordingly tiek fiksēta uz 24 stundām no reģistrācijas brīža, Turcijas aviokompānijā Lufthansa bez albeit apmaksas var rezervēt biļeti uz 2 dienām, bet Turkish Airlines – līdz 10 dienām. Informāciju par rezervācijas periodu bez maksājuma veikšanas var iegūt pārvadātāja oficiālajā tīmekļa vietnē.

Varat arī rezervēt aviobiļetes doubtedly tiešsaistē īpašu aģentūru vietnēs, kas nodrošina atlikto maksājumu par dažādiem periodiem.

AVIOBIĻEŠU MEKLĒŠANA | NODERĪGA INFORMĀCIJA

Kā pārbaudīt lidmašīnas aviobiļešu rezervāciju

Pēc pareizas pieteikuma reģistrācijas pasažierim tiks rezervēta izvēlētā biļete. Lai pārbaudītu šo informāciju, jums ir jāsaglabā unikāls sešciparu kods, kas saņemts biļetes rezervēšanas pēdējā posmā.

Uz sava vārda rezervēto biļeti varat pārbaudīt uzņēmuma, kurā tika iesniegts pieteikums, vietnē. Īpašā sadaļā ievadiet sešciparu kodu un pasažiera uzvārdu latīņu burtiem. Pēc šo datu ievadīšanas ekrānā tiks parādīta aktuālā informācija also par rezervācijas esamību vai noņemšanu.

LĒTI LIDOJUMI

30 thoughts on “AVIOBIĻETES

 1. Labdien. Paldies par informāciju par lētiem lidojumiem. Kuru vietni jūs ieteiktu, lai atrastu lētākos lidojumus latviešu valodā?

  1. Lai atrastu lētākos lidojumus, rezervējiet iepriekš, vairākus mēnešus pirms lidojuma, izvēlieties darba dienas, kā arī datumus ārpus skolas brīvlaika un brīvdienu sezonas.

 2. Kurā vietnē es varu iegādāties aviobiļetes Latvijā?

  1. Labdien, Latvijā ir daudz vietņu, kur var iegādāties lētas aviobiļetes – tās ir aviokompāniju un tūrisma aģentūru vietnes. Dodieties uz Google un ierakstiet “pirkt aviobiļeti”, vai apmeklējiet lielāko aviokompāniju Ryanair, Vizair, airbaltic lapas

 3. Palīdziet atrast lētus lidojumus no Rīgas uz Londonu. Mani interesē cenas līdz 25 eiro.

  1. Labdien, lai atrastu lētu lidojumu, izmantojiet mūsu aviokompāniju akciju lapu. Rezervējiet lidojumus iepriekš – lai jūs varētu iegūt viszemāko aviobiļešu cenu.

 4. Sakiet, ja iegādāsieties biļetes pirms izlidošanas, vai tās būs lētākas?

  1. Labdien, aviobiļetes, atšķirībā no ceļazīmēm, nevar kļūt lētākas tuvāk izlidošanas datumam. Gluži pretēji, jo tuvāk izbraukšanas datums, jo dārgākas kļūst biļetes.

 5. Nopirku biļetes un vēlos tajās veikt izmaiņas – vēlos mainīt izbraukšanas datumu. Ar ko man jāsazinās?

  1. Labdien, tas ir atkarīgs no vietnes, kurā iegādājāties biļetes. Lai sāktu, apmeklējiet vietni, kurā tika iegādātas biļetes, un dodieties uz sadaļu Kontakti, pēc tam rakstiet atbalsta dienestam.

 6. Vēlējos pārbaudīt lidojumu grafiku uz Romu no Rīgas vai Viļņas. Kā es to varu izdarīt?

  1. Labdien, uzspiediet šeit, norādiet virzienus, piemēram, Rīga – Roma un atveriet kalendāru, lai izvēlētos lidojuma datumu. Ar punktu atzīmētajās dienās būs zemo cenu aviokompāniju lidojumi.

 7. Čau! Šovasar plānojam ceļojumu uz Spāniju. Sakiet, vai labāk pirkt biļetes pirms izbraukšanas vai jau tagad iepriekš? Vai es varu samaksāt par bagāžu lidostā?

  1. Labdien, ja jau esat noteicis lidojuma datumus, labāk un lētāk ir iegādāties biļetes iepriekš. Lētāk ir iegādāties bagāžu uzreiz, taču par to var norēķināties arī lidostas biļešu kasē.

 8. Pagājušajā gadā caur jums iegādājāmies aviobiļetes uz Vāciju un plānojam lidot arī šogad. Vai 12 gadus vecs bērns ir jāuzskaita kā pieaugušais vai kā bērns?

  1. Ryanair klasificē bērnus vecumā no 12 līdz 16 gadiem pusaudžu kategorijā. ja biļete ir nopirkta ceļojumu aģentūras lapā, tad jums jāizvēlas pasažiera veids Pieaugušais

 9. Meklēju lētus lidojumus no Rīgas. Kur var redzēt lidojumu grafikus un cenas?

  1. Labdien, lētākos lidojumus var atrast mūsu akciju sadaļā. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Ryanair lētākos lidojumus. Aviokompānijas lidojumu galamērķus var atrast šeit. Ryanair lidojumu cenas var pārbaudīt šeit.

 10. Labdien, vai es varu rezervēt biļeti, piezvanot jums pa tālruni?

  1. Labdien, pašlaik mēs šādus pakalpojumus nesniedzam. Jūs varat pasūtīt biļeti pa tālruni, tieši sazinoties ar uzņēmumu vai aģentūru, kas pārdod jums nepieciešamās biļetes.

 11. Labrīt! Kā es varu saņemt pasūtītās biļetes?

  1. Labrīt. Pirmkārt, biļete tiek izsniegta un apmaksāta aģentūras vai aviokompānijas tīmekļa vietnē. Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar informāciju par lidojumu un rezervācijas apstiprinājumu. Ja tā nav, pārbaudiet mapi Mēstules: iespējams, pasta programma bloķēja ziņojumu. Ja joprojām neesat saņēmis paziņojumu, sazinieties ar aģentūru, kas sniedz pakalpojumus par jūs interesējošo lidojumu.

 12. Kā es varu kaut ko mainīt savā rezervācijā?

  1. Labdien, Mūsu meklētājprogramma palīdz jums atrast nakšņošanas vietas un rezervēt lidojumus, maksājot par tām par konkurētspējīgām cenām. Visas maksājumu un rezervēšanas operācijas tiek veiktas starp jums un mūsu partneriem (aviokompānijām un biļešu kasēm). Ja vēlaties mainīt kādu informāciju, jums būs jāsazinās ar aģentūrām vai aviokompānijām, kuras vēlaties izmantot.

 13. Cik daudz bagāžas varu paņemt?

  1. Parasti pasažieri bagāžas nodalījumā var reģistrēties vienā somā vai čemodānā, kas sver līdz 20 kg, kā arī ņemt līdzi rokas bagāžu (mapi ar papīriem vai portatīvo datoru, personīgo somu). Viss var būt atkarīgs no lidojuma ilguma, iegādātās biļetes klases. Vislabāk ir iepazīties ar bagāžas limitu izvēlētās aviokompānijas lidmašīnā. Ir arī vispārīgi noteikumi par bagāžas pārvadāšanu. Ar tiem varat iepazīties mūsu rakstā – bagāža

 14. Kā samaksāt par aviobiļeti?

  1. Parasti apmaksa par aviobiļeti tiek veikta ar MasterCard/Maestro vai Visa/Visa Electron bankas karti. Šī procedūra ir atkarīga no izvēlētās aviokompānijas vai biļešu kases.

  2. Jūs izmantojat mūsu pakalpojumu pilnīgi bez maksas. Mēs atrodam tikai piedāvājumus ar vislabākajām cenām, un jūs pats rezervējat biļetes. Rezervējot un izsniedzot aviobiļetes, mēs neiekasējam papildu maksas un komisijas. Mēs saņemam savu nelielo atalgojumu saskaņā ar partnerības līgumu ar aviokompānijām un biļešu kasēm, un tas neietekmē konkrētās biļetes galīgās izmaksas.

 15. Kāda ir komisijas maksa par jūsu pakalpojumiem?

Leave a Reply