Posted on Leave a comment

AVIOBIĻETES RĪGA STOKHOLMA

Aviobiļetes Rīga Stokholma no EUR 10

Aviobiļetes Rīga Stokholma

Aviobiļetes Rīga Stokholma, tiešie reisi no EUR 10. Atrast labākās cenas, pārbaudīt lidojumu sarakstu, rezervēt aviobiļetes par īpaši zemām cenām.

Stokholma, Zviedrijas galvaspilsēta, ir skaista pilsēta ar bagātu vēsturi un kultūru. Daži populāri tūrisma objekti Stokholmā ir vecpilsēta (Gamla Stan), Karaliskā pils, Vasa muzejs un Skansen brīvdabas muzejs. Apmeklētāji var arī izbaudīt pilsētas daudzos parkus un dārzus, piemēram, Kungsträdgården un Djurgården, vai doties ekskursijā ar laivu pa pilsētas arhipelāgu. Stokholma ir pazīstama arī ar saviem lieliskajiem restorāniem, kafejnīcām un bāriem, kā arī rosīgo naktsdzīvi.

Varat arī izbaudīt Stokholmas slavenos muzejus, piemēram, ABBA muzeju, Moderna Museet, Nacionālo Tēlotājmākslas muzeju, Rātsnamu un daudzus citus. Stokholmā ir arī laba sabiedriskā transporta sistēma, kas ļauj ērti pārvietoties un izpētīt pilsētu. Lai sasniegtu dažādas pilsētas daļas, varat izmantot metro, autobusus, tramvajus un laivas.

Aviokompāniju reisi uz Stokholmu

Stokholmu apkalpo vairākas lielas aviokompānijas, kas nodrošina gan iekšējos, gan starptautiskos lidojumus uz pilsētu. Dažas no populārākajām aviokompānijām Stokholmas apmeklējumam ir:

 • SAS (Scandinavian Airlines): SAS ir Zviedrijas nacionālā aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā, kā arī no Āzijas un ASV pilsētām.
 • Norwegian: Norwegian ir zemo izmaksu aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākām Eiropas pilsētām, kā arī no galamērķiem ASV, Āzijā un Āfrikā.
 • AirBaltic: AirBaltic ir Latvijas aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā, tostarp no Rīgas, Tallinas un Viļņas.
 • Ryanair: Ryanair ir Īrijas zemo cenu aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā.
 • Finnair: Finnair ir Somijas nacionālā aviokompānija un piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā, kā arī no Āzijas un ASV pilsētām.
 • Lufthansa: Lufthansa ir Vācijas aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā, kā arī no galamērķiem Āzijā, Āfrikā un Amerikā.
 • Wizz Air: Wizz Air ir Ungārijas zemo cenu aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā.
 • EasyJet: EasyJet ir Lielbritānijas zemo izmaksu aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz Stokholmu no vairākiem galamērķiem Eiropā.

Lidojuma laiks no Rīgas (Latvija) uz Stokholmu (Zviedrija) parasti ilgst aptuveni 2 stundas un 15 minūtes atkarībā no konkrētā maršruta un aviokompānijas. Attālums starp abām pilsētām ir aptuveni 602 kilometri, tāpēc lidojuma laiks var nedaudz atšķirties.

Ceļojuma laikā ir iekļauts arī laiks, kas pavadīts iekāpšanai, drošības pārbaudei un bagāžas saņemšanai, tāpēc vislabāk ir tam ierēķināt papildu 30 minūtes līdz stundai, lai kopējais ceļojuma laiks būtu aptuveni 2 h 45 min – 3 h 15 min.

Vienmēr vislabāk ir pārbaudīt konkrēto lidojumu grafiku un ierašanās laiku aviokompānijā vai ceļojumu vietnē, jo lidojumu laiki var atšķirties atkarībā no nedēļas dienas un aviokompānijas.

Stokholmas lidostas

Stokholmā ir divas galvenās lidostas: Stokholmas Ārlandas lidosta un Stokholmas Brommas lidosta.

Stokholmas Ārlandas lidosta

Stokholmas Ārlandas lidosta ir lielākā lidosta Zviedrijā un atrodas aptuveni 37 kilometrus (23 jūdzes) uz ziemeļiem no pilsētas centra. Lidostā ir četri termināļi, un tā ir vairāku lielāko aviosabiedrību, tostarp SAS, Norwegian Air un Ryanair, centrs.

Ir vairāki veidi, kā nokļūt no Stokholmas Ārlandas lidostas uz pilsētas centru. Ātrākā un ērtākā iespēja ir braukt ar Arlanda Express vilcienu, kas aizņem 20 minūtes, lai sasniegtu Stokholmas Centrālo staciju. Varat arī izmantot Flygbussarna Airport Coach, kas aizņem apmēram 45 minūtes, lai sasniegtu pilsētas centru, vai taksometru, kas atkarībā no satiksmes aizņem apmēram 45 minūtes līdz stundai.

Stokholmas Brommas lidosta

Stokholmas Brommas lidosta atrodas aptuveni 8 kilometrus (5 jūdzes) uz rietumiem no pilsētas centra. Šo lidostu galvenokārt izmanto iekšzemes lidojumiem un lidojumiem uz tuvējiem Eiropas galamērķiem. No Brommas lidostas līdz Stokholmas pilsētas terminālam kursē autobuss Flygbussarna, kas aizņem apmēram 25 minūtes. Ir pieejami arī taksometri, kas aizņem apmēram 15-20 minūtes, lai sasniegtu pilsētas centru.

Abas lidostas piedāvā dažādus pakalpojumus un ērtības, tostarp beznodokļu veikalus, restorānus, kafejnīcas un valūtas maiņas punktus. Tie piedāvā arī piekļuvi bezvadu internetam, bagāžas glabātuvi un bankomātus.

Cita noderīga informācija, abas lidostas ir labi savienotas ar sabiedrisko transportu, kā arī ar sabiedrisko transportu var ērti nokļūt pilsētas centrā. Turklāt abas lidostas ir aprīkotas ar dažādiem automašīnu nomas uzņēmumiem, un jūs varat arī iepriekš rezervēt savu autostāvvietu.

Abas lidostas ir atvērtas visu diennakti, un tajās ir dažādi veikali un restorāni, kas ir atvērti vēlu vakarā, tāpēc pirms lidojuma varat paķert kaut ko ēdamu vai iepirkties.

Aviobiļetes Rīga Stokholma

Aviobiļetes Rīga Stokholma maksā no EUR 10 (Ryanair Rīga Stokholma tiešie reisi). Pārbaudiet cenas..>>

Kā atrast labākās biļešu cenas

Ir daži veidi, kā atrast labākās cenas aviobiļetēm no Rīgas uz Stokholmu:

 • Rezervējiet iepriekš: aviobiļetes parasti ir lētākas, ja tās rezervējat laikus. Mēģiniet plānot savu ceļojumu un rezervēt aviobiļeti vismaz dažas nedēļas vai mēnešus pirms izlidošanas datuma.
 • Salīdziniet cenas: izmantojiet tiešsaistes ceļojumu aģentūras, piemēram, Expedia, Kayak vai Skyscanner, lai salīdzinātu dažādu aviosabiedrību un ceļojumu aģentūru cenas. Tas palīdzēs jums atrast labāko pieejamo piedāvājumu.
 • Pārbaudiet aviokompānijas vietni: dažas aviosabiedrības piedāvā īpašus piedāvājumus un atlaides savā tīmekļa vietnē, tāpēc ir vērts tos pārbaudīt tieši.
 • Esiet elastīgs attiecībā uz ceļojuma datumiem: lidojuma biļetes cena var atšķirties atkarībā no ceļojuma dienas un laika. Centieties būt elastīgs attiecībā uz ceļojuma datumiem un meklējiet lidojumus darba dienās, nevis nedēļas nogalēs, kas parasti ir dārgākas.
 • Meklējiet piedāvājumus un atlaides: sekojiet līdzi aviokompāniju un ceļojumu aģentūru piedāvātajiem piedāvājumiem un atlaidēm. Tos var atrast viņu vietnēs, sociālo mediju lapās vai e-pasta biļetenos.
 • Izmantojiet biļešu apkopošanas vietni: Biļešu apkopošanas vietnes, piemēram, Google Flights, Momondo u.c., ir lielisks veids, kā salīdzināt dažādu aviokompāniju lidojumu cenas, un tas ļauj atrast lētāko lidojumu.
 • Reģistrēties brīdinājumiem par cenām: daudzas ceļojumu vietnes piedāvā iespēju reģistrēties cenu brīdinājumiem, kas jūs informēs, kad lidojuma cena mainās. Tas ir lielisks veids, kā sekot līdzi cenām un būt pirmajam, kas uzzina, kad tiek piedāvāts izdevīgs piedāvājums.
 • Ievērojot šos padomus, jūs varat palielināt savas iespējas atrast labākās cenas aviobiļetēm no Rīgas uz Stokholmu. Ir vērts atzīmēt, ka cenas var atšķirties atkarībā no gada laika, tāpēc vienmēr ir labi regulāri pārbaudīt, vai cenas nav mainījušās.

 

Leave a Reply