AVIOBIĻEŠU MEKLĒŠANA | NODERĪGA INFORMĀCIJA

Aviobiļešu meklēšana

Aviobiļešu meklēšana
Aviobiļešu meklēšana

Aviobiļešu meklēšana. Kur meklēt lētas aviobiļetes. Pēdējā brīža aviobiļetes. Lētas aviobiļetes no Rīgas. Noderīga informācija pasažieriem. Nepieciešamo zināšanu kopums pirms lidojuma.

Daudzi pasažieri lidmašīnās lido diezgan reti, tāpēc viņiem periodiski rodas jautājumi par biļešu iegādi, reģistrāciju lidostā, ēdināšanu lidojuma laikā, bērnu pārvadāšanu utt.

Šajā sadaļā mēs esam centušies sniegt detalizētus un tajā pašā laikā ļoti vienkāršus norādījumus par “problemātiskākajiem” gaisa transporta jautājumiem.

Aviobiļešu meklēšana

Aviobiļešu meklēšana.

Jūs varat iegādāties biļetes:

Kas ir mūsdienu aviobiļete?

Elektroniskā biļete ir ieraksts rezervēšanas sistēmā. Nav nepieciešams izdrukāt aviobiļeti – saņemot iekāpšanas karti lidostā, aviokompānija jūs atradīs pēc vārda un uzvārda.

Vienlaikus, veicot rezervāciju, pasažieris var saņemt brīvas formas izdruku ar lidojuma datiem: aviobiļetes numuru, rezervācijas numuru, pasažiera vārdu un uzvārdu, lidojuma numuru, maršrutu, datumu u.c. Šai izdrukai nav standarta.

Pirms lidojuma ir jāreģistrējas lidojumam. Reģistrēties var lidostā (daudzām aviokompānijām, piemēram, Ryanair – par maksu, vairumam – bez maksas) vai internetā (bez maksas). Reģistrējoties tiek norādīti pasažiera pases dati.

Pēc reģistrācijas pasažieris saņem iekāpšanas karti. Tas lidostā, iekāpjot lidmašīnā, jāuzrāda drukātā veidā vai viedtālrunī.

Aviobiļetes internetā

Biļetes internetā galvenokārt iegādājas tie cilvēki, kuri nevēlas tērēt savu laiku, ceļojot uz biļešu kasēm un stāvot rindās.
Internetā 5-10 minūšu laikā var apskatīt visus iespējamos lidojumus uz jebkuru esošo galamērķi, kā arī atrast lētākās biļetes vai biļetes uz aviokompāniju lidojumiem, kas nodrošina optimālākos lidojuma apstākļus.

Samaksu par elektronisko biļeti iespējams veikt arī attālināti – izmantojot Mastercard vai Visa bankas kartes.

Biļešu iegāde internetā ir ļoti izdevīga, ja nav laika stāvēt garās rindās pie biļešu kases. Pusstundas laikā ērti var uzzināt, vai ir lidmašīnas biļetes, lēti lidojumu varianti ar pārsēšanos, kā arī uzreiz rezervēt vai apmaksāt biļetes, izmantojot Visa vai Mastercard bankas karti. Starp citu, elektroniskās biļetes iegāde jums izmaksās nedaudz lētāk nekā tās papīra biļete, kas iegādāta aviokompānijas biļešu kasē.

Pēc apmaksas jūs kļūstat par pilntiesīgu elektroniskās lidmašīnas biļetes īpašnieku. Daudzi, vecmodīgi, neuzticas interneta jaunumiem un mēģina dabūt papīra biļeti kasē saskaņā ar visiem noteikumiem. Taču neuztraucieties, e-biļete ir tas pats dokuments, kas dod tiesības lidot, ar vienīgo atšķirību, ka visa informācija digitālā formātā atrodas aviokompānijas datubāzē, nevis uz krāsaina papīra lapas.

Elektronisko biļeti nevar pazaudēt, to dažu sekunžu laikā var nosūtīt pa e-pastu uz jebkuru vietu pasaulē.

Maršruta karte kļūs par papīra biļetes aizstājēju, uzņēmums to nosūta uz pircēja norādīto e-pasta adresi. Tas būs jūsu materiālais dokuments, kas apstiprinās, ka esat kartē norādītā lidojuma pasažieris. Maršruta karti iespējams izdrukāt uz printera, tajā ir visa informācija par lidojumu un biļetes apmaksu. Ir vērts atzīmēt, ka atšķirībā no papīra biļetes šis dokuments galvenokārt tiek glabāts elektroniskā veidā, tāpēc jums nav jāuztraucas: pat ja pazaudēsit maršruta kartes izdruku, tas nekļūs par šķērsli lidojumam. Lidostas termināļos jau ir pieejama visa informācija par iegādāto biļeti, līdzi ņemot personas apliecību, varēsi ātri pierādīt, ka vieta lidmašīnā ir tieši tava.

Tātad lidmašīnas biļetes pirkšana caur internetu ir ātra, lēta un nemaz nav dusmīga! Sēžot mājās vai darbā, burtiski dažu minūšu laikā bez liekas piepūles varat iegādāties aviobiļeti ar atlaidi vēlamajam lidojumam, ietaupot savu laiku un naudu.

Reģistrācija lidojumam

Ja lidojat ar lidmašīnu pirmo reizi, jūs, iespējams, uztraucaties par visu oficiālo procedūru veikšanu lidostā. Kur man doties, kad ierodos lidostā? Ko darīt? Kā uzvesties? Šie jautājumi nomoka visus iesācējus. Mēs jums pastāstīsim par pirmo (un vissvarīgāko!) pirmslidojuma posmu – reģistrācijas procedūru.

Reģistrācijas procedūra lidojumam ir kā iestājeksāmens augstskolā: kā sāksi, lietas ies tālāk. Reģistrācijas laikā jāiesniedz dokumenti, jāsaņem kārotā iekāpšanas karte un jānodod viss, kas tevi apgrūtinās, tas ir, bagāža.

Reģistrācijas laiks

Centieties ierasties lidostā agri: šajā gadījumā jums būs daudz laika, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai reģistrētos lidmašīnā no sākuma līdz beigām. Katra aviokompānija nosaka savu pasažieru reģistrācijas laika grafiku.

Tā, piemēram, reģistrēšanās starptautiskajam lidojumam sākas  lidostā 2-3 stundas pirms izlidošanas. Reģistrācija lidmašīnā parasti beidzas 40 minūtes pirms norādītā laika uz biļetes.

Ko darīt lidostā?

Līdzi jābūt ID un biļetei. Pasažieri, kas ceļo ar grupu vai ģimeni, var noformēt visus dokumentus uzreiz – pateicoties tam, jūs iegūsit sēdvietas apkārtnē.

Ierodoties lidostā, izpētiet elektronisko tablo, kurā redzami lidojumu numuri, lidmašīnas reģistrēšanās laiks un skaitītāji, pie kuriem tā tiek veikta. Dodieties uz labajām kasēm un sagatavojiet biļetes un dokumentus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasažieri, kas ceļo pirmajā un biznesa klasē, tiek apkalpoti ārpus kārtas vai pie īpašām kastēm.

Pēc dokumentu un biļešu pārbaudes lidostas darbinieks izsniegs iekāpšanas karti, kurā atradīsiet savas sēdvietas numuru salonā un izeju, pa kuru tiks iekāpta lidmašīnā. Pēc reģistrēšanās varat doties uz izlidošanas atpūtas telpu.

Kas ir tiešsaistes reģistrācija?

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj reģistrēties tiešsaistē, izmantojot internetu. Šāda reģistrācija, piemēram, Ryanair lidmašīnai sākas 24 stundas pirms izlidošanas un beidzas stundu pirms lidojuma sākuma. Pēc šādas reģistrācijas jūs savā mobilajā ierīcē saņemsiet iekāpšanas karti, kas jums tiks nosūtīta svītrkoda veidā.

Lētas aviobiļetes no Rīgas

Lētas lidmašīnas biļetes no Rīgas no 12 eiro vienā virzienā. Zemāk mēs esam izvēlējušies norādes, kur varat iegādāties biļetes par viszemāko cenu. Lai nopirktu lētāko lidojuma biļeti, rezervējiet iepriekš.

Reisi no Rīgas
Reisi no Rīgas