Posted on Leave a comment

SWISS PALIELINĀS LIDOJUMU SKAITU STARP VIĻŅU UN CĪRIHI

swiss aviobiļetes rīga cīrihe

SWISS LIDOJUMI VIĻŅA – CĪRIHE

Labas ziņas ceļotājiem: SWISS nākamgad palielinās regulāro lidojumu skaitu starp Viļņu un Cīrihi

Aviokompānija SWISS paziņo, ka, sākot ar 2024.gada aviācijas vasaras sezonu, plāno piedāvāt pasažieriem biežākus lidojumus starp Viļņu un Cīrihi (Šveice). Šobrīd starp Viļņu un Cīrihi ir 4 reisi nedēļā, un no 2024. gada marta beigām plānots veikt 5 lidojumus, no jūnija – pat 6 lidojumus katru nedēļu – tas ir lielākais lidojumu biežums šajā maršrutā š.g. visa darbības vēsture.

Rezervēt aviobiļetes Viļņa – Cīrihe >>

Rezervēt aviobiļetes Rīga – Cīrihe >>

Aviokompānijas lēmumu palielināt lidojumu biežumu lielā mērā ietekmējuši lidojumu veicināšanas pasākumi jeb konkrētāk – De minimis atbalsts, ko Lietuvas lidostas sadarbībā ar Lietuvas Republikas Sakaru ministriju piemēro konkrētu maršrutu popularizēšanai.

«Cīrihe ir viens no prioritārajiem galamērķiem, ar kuru mums turpmāk būs vēl labāki savienojumi. Tas nozīmē ne tikai ērtākus komandējumus, bet arī lielākas iespējas ikvienam ērtāk sasniegt tālākos galamērķus. Mūsu fokuss ir uz citiem stratēģiskiem gaisa transporta centriem, kopā ar lidostām šodien jau ir visi instrumenti, lai nodrošinātu, ka lidojumi svarīgākajos virzienos turpina paplašināties un uzlaboties. Mēs arī saistām daudzus plānus labākai pasažieru pieredzei ar jauno Viļņas lidostas izlidošanas termināli, kas šobrīd tiek būvēts,” saka komunikāciju ministrs Mariuss Skuodis.

Lietuvas lidostas atgādina, ka aviokompānijām pastāvīgi tiek piedāvāti un tiek īstenoti arī citi lidojumu veicināšanas pasākumi, starp kuriem ir veicināšanas programmas pilnīgi jaunu maršrutu izpildei, esošo lidojumu biežuma palielināšana, darbības paplašināšana un piedāvājuma palielināšana visās trīs lidostās paralēli ( viss tīkls).

«Ar šo tradicionālo aviokompāniju pastāvīgi sazināmies, meklējam iespējas paplašināt tās piedāvāto lidojumu klāstu un biežumu starp Lietuvu un nozīmīgiem aviācijas centriem Eiropā. Cīrihe kā lidojuma galamērķis ir ļoti nozīmīgs gan mūsu iekšzemes, gan ārvalstu biznesa ceļotājiem, pieprasījums pēc šiem lidojumiem aug un to lieliski atspoguļo aviokompānijas reakcija, palielinot piedāvājumu nākotnē”, komentē Tomass Zitiķis, Aviācijas pakalpojumu departamenta vadītājs. LTOU.

Jāpiebilst, ka viena no lielākajām aviokompāniju grupām Eiropā Lufthansa Group veic tiešos, regulārus lidojumus Viļņas lidostā ar pat četrām tās grupas kompānijām – Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines un Brussels Airlines.

Cīrihes lidosta, oficiālā mājas lapa

Leave a Reply