Posted on Leave a comment

ROMA NO €21

aviobiļetes rīga roma

Roma

Roma, mūžīgā pilsēta, ir viena no vēsturiski nozīmīgākajām vietām pasaulē. Šī pilsēta ir pilna ar antīkām drupām, klasiskiem pieminekļiem un baroka arhitektūru, kas padara to par neaizmirstamu galamērķi jebkuram ceļotājam.

Aviobiļešu rezervēšana >>

Apmeklējot Romu, neaizmirstiet izpētīt Kolizeju, Vatikānu, un Sv. Pētera baziliku. Pastaigājiet pa Romas vecpilsētu, apmeklējiet Trevi strūklaku un izbaudiet autentisku itāļu kulinārijas pieredzi kādā no vietējām trattorijām.

Aviosabiedrības un maršruti

  • Tiešie lidojumi: Ātra un ērta ceļošana uz Romu ir iespējama izmantojot tiešos lidojumus ar Ryanair, airBaltic vai Norwegian no Rīgas starptautiskās lidostas.

Biļešu cenas

  • Sākot no 21 EUR vienā virzienā par izvēlētajiem datumiem. Vidējā cena ir apmēram 95 EUR. Cenas var mainīties atkarībā no pieprasījuma, sezonas un rezervēšanas laika.

Aviobiļešu rezervēšana >>

Padomi, kā iegādāties lētākas biļetes

  • Citas lidostas: Apsveriet lidojumu iespējas no citām tuvumā esošām lidostām, piemēram, Vilņas, Kauņas vai Tallinas. Dažreiz šie lidojumi var būt izdevīgāki.
  • Rezervējiet iepriekš: Lai iegūtu labāko cenu, ieteicams biļetes rezervēt pēc iespējas agrāk. Agri rezervētas biļetes bieži vien ir lētākas.
  • Pārbaudiet lidojumus citos datumos: Esot elastīgam ar datumiem, varat atrast zemākas cenas, īpaši lidojot nedēļas vidū.

Romas Starptautiskā Lidosta

  • Kā tur nokļūt: Romas lidostas, Ciampino un Fiumicino, abas ir labi savienotas ar pilsētas centru, piedāvājot ērtu piekļuvi gan ar sabiedrisko, gan privāto transportu.
  • Kontaktinformācija: Plašāku informāciju varat atrast lidostas mājaslapā vai zvanot uz klientu apkalpošanas centru. Mājaslapa: adr.it, Telefons: +39 06 65951.

Ko redzēt un darīt Romā

  • Roma piedāvā neskaitāmas vēsturiskas un kultūras iespējas. No antīko laiku drupām līdz mūsdienīgām mākslas galerijām, Roma ir pilna ar vēsturi un mākslu.
  • Viesnīcas var rezervēt caur platformām kā booking.com, kur var atrast dažādus naktsmītnes piedāvājumus pēc Jūsu vajadzībām un budžeta.

Neaizkavējiet biļešu iegādi līdz pēdējam brīdim. Rezervējiet savas biļetes un naktsmītnes jau šodien, lai izvairītos no vilšanās un izmantojat labākās piedāvājumās un cenās. Īpaši augstās sezonās biļetes var kļūt ātri izpirktas.

Leave a Reply