Posted on Leave a comment

RĪGA ŅUJORKA

Rīga Ņujorka

Rīga Ņujorka

Rīga Ņujorka – meklējiet aviobiļetes, pārbaudiet lidojumu grafiku, atrodiet labāko variantu un rezervējiet lidojumu šeit. Aviokompānijas, lidostas, biļešu cenas, lidojuma Rīga Ņujorka laiks, padomi ceļotājiem.

Ko redzēt un darīt Ņujorkā

Ir daudz iemeslu, lai apmeklētu Ņujorku, tostarp tās ikoniskās apskates vietas, piemēram, Empire State Building un Brīvības statuja, bagātīga kultūras daudzveidība un vēsture, pasaules līmeņa muzeji un mākslas galerijas, daudzveidīga ēdienu ainava un dinamiskas izklaides iespējas, tostarp Brodvejas šovi un naktsdzīve. Turklāt Ņujorka ir biznesa un finanšu centrs, padarot to par unikālu galamērķi gan atpūtai, gan ar darbu saistītiem ceļojumiem.

Galvenās lidostas

Trīs galvenās lidostas, kas apkalpo Ņujorku, ir Džona F. Kenedija Starptautiskā lidosta (JFK), Lagvardijas lidosta (LGA) un Ņūarkas Brīvības starptautiskā lidosta (EWR).

 • Lai nokļūtu JFK, varat izmantot AirTrain no dažādām pilsētas vietām, tostarp Penn Station un Grand Central Terminal, kā arī ar taksometru, automašīnu vai kopbraukšanas pakalpojumiem, piemēram, Uber vai Lyft.
 • Lai nokļūtu LaGuardia, varat izmantot autobusu, taksometru, automašīnu vai kopbraukšanas pakalpojumus, piemēram, Uber vai Lyft.
 • Lai nokļūtu Ņūarkā, varat nokļūt ar AirTrain no Penn Station vai ar taksometru, automašīnu vai kopbraukšanas pakalpojumiem, piemēram, Uber vai Lyft. Turklāt ir autobusu pakalpojumi, kas savieno Ņūarku ar Manhetenu.

Galvenās aviokompānijas

Galvenās aviokompānijas, kas atrodas Ņujorkas lidostās un apkalpo iekšzemes un starptautiskos maršrutus

 • Iekšzemes lidojumi: JFK, LGA un EWR apkalpo vietējās aviosabiedrības Amerikas Savienotajās Valstīs. Dažas no lielākajām vietējām aviokompānijām, kas darbojas JFK, ir American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airlines un United Airlines. LaGuardia lielākās vietējās aviokompānijas ir American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airlines un JetBlue. Ņuarkā lielākās vietējās aviokompānijas ir United Airlines, Southwest Airlines un Delta Air Lines.
 • Starptautiskie lidojumi: JFK ir galvenā starptautiskā lidosta Ņujorkā, un daudzas starptautiskas aviokompānijas veic lidojumus uz galamērķiem visā pasaulē. Dažas no lielākajām starptautiskajām aviokompānijām, kas apkalpo JFK, ir Emirates, British Airways, Air France KLM, Lufthansa un Cathay Pacific. LaGuardia apkalpo arī dažas starptautiskas aviokompānijas, tostarp Porter Airlines un WestJet. Newark apkalpo arī vairākas starptautiskas aviokompānijas, tostarp Lufthansa, Emirates un Air Canada.

Aviokompānijas, kas veic lidojumus Rīga Ņujorka

Ir vairākas aviokompānijas, kas veic lidojumus Rīga Ņujorka. Dažas no aviokompānijām, kas lido šajā maršrutā, ir:

 1. Air Baltic (ar Iceland Air, Emirates)
 2. Finnair
 3. Lufthansa
 4. Turkish Airlines
 5. LOT Polish Airlines
 6. Norwegian Air Shuttle
 7. Air France KLM

Visjaunāko informāciju par lidojumiem un grafikiem vienmēr ir ieteicams meklēt vairākās aviokompānijās, jo tie laiku pa laikam var mainīties.

Aviobiļetes Rīga Ņujorka cena

Aviobiļetes Rīga Ņujorka cena var ievērojami atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp no gada laika, aviokompānijas un no tā, cik tālu iepriekš biļete tiek iegādāta.

Vienvirziena aviobiļete vienā virzienā no Rīgas uz Ņujorku var svārstīties no aptuveni 200 līdz 500 EUR atkarībā no aviokompānijas un gada laika.
Turp un atpakaļ aviobiļete no Rīgas uz Ņujorku parasti var svārstīties no 450 līdz 800 EUR.
Parasti ir izdevīgāk iegādāties biļeti turp un atpakaļ, jo aviokompānijas bieži piedāvā atlaides lidojumiem turp un atpakaļ. Tomēr vienmēr vislabāk ir salīdzināt cenas vienā virzienā un turp un atpakaļ, lai noteiktu labāko variantu jūsu konkrētajām ceļojuma vajadzībām un budžetam.

Rezervēt aviobiļetes Rīga Ņujorka

Rezervēt aviobiļetes Rīga Ņujorka. Meklējiet labāko cenu maršrutam Rīga Ņujorka un veiciet rezervāciju >>

Lidojuma laiks Rīga Ņujorka

Lidojuma laiks no Rīgas (Latvija) uz Ņujorku parasti ilgst no 8 līdz 17 stundām atkarībā no aviokompānijas un maršruta. Tas ietver laiku, kas pavadīts gaisā, kā arī visas pārsēšanās vai apstāšanās ceļā. Tiešie lidojumi starp Rīgu un Ņujorku parasti ilgst aptuveni 9 stundas.

Ja apmeklējat Ņujorku pirmo reizi, šeit ir daži padomi:

 • Valoda: lai gan Ņujorkā plaši runā angļu valodā, vienmēr ir noderīgi zināt dažas pamata frāzes vietējā valodā.
 • Dzeramnauda: ASV dzeramnauda ir svarīga apkalpošanas kultūras sastāvdaļa, un dzeramnaudu ir ierasts sniegt restorānos, bāros, kā arī taksometru un kopbraukšanas pakalpojumos. Vispārīga vadlīnija ir dzeramnauda 15-20% restorānos un 1-2 USD par dzērienu bāros.
 • Nauda: ASV valūta ir ASV dolārs, un kredītkartes tiek plaši pieņemtas. Vienmēr ir laba ideja, lai uz rokas būtu nedaudz skaidras naudas, īpaši nelieliem pirkumiem un dzeramnaudas izsniegšanai.
 • Drošība: Ņujorka parasti ir droša, taču, tāpat kā jebkurā lielā pilsētā, vienmēr ir ieteicams veikt pamata drošības pasākumus, piemēram, sekot līdzi apkārtnei un glabāt vērtslietas.
 • Pārvietošanās: Ņujorkā ir plaša sabiedriskā transporta sistēma, tostarp autobusi un metro. Tas parasti ir ērtākais un izmaksu ziņā izdevīgākais veids, kā pārvietoties pa pilsētu.
 • Laikapstākļi: Ņujorkā ir četri atšķirīgi gadalaiki, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt laikapstākļus un atbilstoši iepakot. Ziemā temperatūra var noslīdēt zem nulles, bet vasarā tā var būt karsta un mitra.
 • Laika josla: Ņujorka atrodas austrumu laika joslā, kas ir 5 stundas aiz koordinētā universālā laika (UTC-5).

Apzinoties šos padomus, jūs varat palīdzēt nodrošināt, ka jūsu pirmais ceļojums uz Ņujorku ir patīkams un bez stresa.

Leave a Reply