Posted on Leave a comment

RĪGA BALI

Rīga Bali - info, reisi, aviobiļetes

Rīga Bali

Rīga Bali – lidostas, aviobiļetes Rīga Bali (Denpasara), lidojumu varianti, saraksti, aviobiļešu cenas. Kā atrast lētāko variantu. Biļešu rezervēšana.

Bali, indonēzija

Bali ir Indonēzijas sala, kas atrodas Mazo Sundas salu tālākajā rietumu galā, kas atrodas starp Java rietumos un Lomboku austrumos.

To ir vērts apmeklēt vairāku iemeslu dēļ:

 • Privātpersonas: Bali ir populārs galamērķis atsevišķiem ceļotājiem un ceļotājiem ar mugursomu, kas piedāvā bagātīgu kultūru, satriecošas pludmales, dinamisku naktsdzīvi un plašu jogas un labsajūtas rekolekciju klāstu.
 • Ģimenes: Bali ir arī ģimenēm draudzīgs galamērķis ar daudzām aktivitātēm gan bērniem, gan pieaugušajiem, piemēram, apmeklējot Pērtiķu mežu Ubudā, izpētot rīsu terases un dodoties snorkelēšanas braucienos, lai apskatītu jūras dzīvi.
 • Sportiskas aktivitātes: Bali ir lielisks galamērķis āra aktivitātēm, tostarp sērfošanai, vindsērfingam, kaitsērfingam un airēšanai stāvus. Sala piedāvā arī lieliskas iespējas pārgājieniem, klinšu kāpšanai un kalnu riteņbraukšanai.

Bali ir unikāls un daudzveidīgs galamērķis, kas apmierina dažādas intereses un ko var baudīt gan indivīdi, gan ģimenes, gan sporta entuziasti.

Bali lidostas

Bali ir divas galvenās lidostas, kas apkalpo starptautiskos un vietējos ceļotājus:

 • Ngurah Rai starptautiskā lidosta (Denpasara) (DPS): šī ir noslogotākā lidosta Bali, kas atrodas salas dienvidu daļā Džimbaranā. Tas ir galvenie vārti uz Bali un apkalpo lielu skaitu lidojumu no dažādām pasaules valstīm. Lidosta piedāvā dažādas iespējas, tostarp beznodokļu veikalus, restorānus un valūtas maiņas pakalpojumus.
 • Lombokas starptautiskā lidosta (LOP): šī lidosta atrodas blakus esošajā Lombokas salā un apkalpo galvenokārt iekšzemes lidojumus, bet arī ierobežotu skaitu starptautisko lidojumu no tuvējām valstīm, piemēram, Singapūras un Malaizijas.
  Kopumā Ngurah Rai starptautiskā lidosta ir vispopulārākā un noslogotākā lidosta Bali, kas apkalpo lielāko daļu starptautisko ceļotāju, kas apmeklē salu.

Ngurah Rai starptautiskā lidosta (Denpasara) (DPS)

Attālums no Ngurah Rai starptautiskās lidostas līdz populārām viesnīcām Bali ir atkarīgs no atrašanās vietas. Šeit ir pārskats par dažām galvenajām Bali tūrisma vietām un aptuveno attālumu no lidostas:

 • Kuta: aptuveni 10 km (6 jūdzes), 20-30 minūšu brauciena attālumā
 • Seminjaka: aptuveni 15 km (9 jūdzes), 25–35 minūšu brauciena attālumā
 • Ubuda: aptuveni 40 km (25 jūdzes), 1 stunda brauciena attālumā
 • Nusa Dua: aptuveni 20 km (12 jūdzes), 30–40 minūšu brauciena attālumā

Lai nokļūtu šajās viesnīcu vietās no lidostas, varat izvēlēties kādu no vairākām transporta iespējām:

 • Taksometri: taksometri ar mērītāju ir viegli pieejami ārpus lidostas termināļa. Maksa uz viesnīcu būs atkarīga no attāluma un satiksmes apstākļiem.
 • Lidostas maršruta autobusi: Dažas viesnīcas saviem viesiem piedāvā transporta pakalpojumus no un uz lidostu, par kuriem var vienoties iepriekš.
 • Privāto automašīnu noma: Jūs varat arī iznomāt privātu automašīnu ar vadītāju, lai ērtāk un ērtāk nokļūtu viesnīcā.
 • Grab/Go-Jek (izbrauciena pakalpojumi): šie pakalpojumi ir plaši pieejami Bali, un tos var rezervēt, izmantojot attiecīgās lietotnes.

Kopumā ērtākais un ērtākais veids, kā nokļūt viesnīcā no lidostas, būs atkarīgs no jūsu budžeta, jūsu grupas lieluma un jūsu personīgajām vēlmēm.

Reisi Rīga Bali (Rīga – Denpasara, Rīga Lomboka)

Šobrīd nav tiešo lidojumu no Rīgas uz Bali, Indonēziju. Tomēr ir vairākas aviosabiedrības, kas piedāvā savienotos lidojumus ar pārsēšanās vietām savās centrālajās pilsētās. Kopējais ceļojuma laiks būs atkarīgs no aviokompānijas, maršruta un nolaišanās ilguma. Šeit ir dažas aviosabiedrības, kas piedāvā lidojumus no Rīgas uz Bali ar pārsēšanos:

Lidojuma ilgums Rīga Bali Denpasara

Kopējais ceļojuma laiks no Rīgas uz Bali, ieskaitot pārsēšanās, var svārstīties no 20 līdz 30 stundām vai vairāk, atkarībā no maršruta un pārsēšanās ilguma. Vienmēr vislabāk ir sazināties ar aviokompāniju, lai uzzinātu jaunākos lidojumu grafikus un ceļojuma laikus.

Lidojuma cenas no Rīgas uz Bali

Lidojuma cenas no Rīgas uz Bali mainās atkarībā no sezonalitātes. Parasti biļetes ieteicams rezervēt iepriekš.

Tipiskā cena vienā virzienā Rīgas Denpasarai
Lētākie lidojumi līdzīgiem braucieniem uz Denpasāru parasti maksā no 510 līdz 880 eiro. Atrast lidojuma variantu un rezervēt aviobiļetes Rīga Bali >>

Tipiskā cena lidojumam turp un atpakaļ uz Rīga Denpasaru
Lētākie lidojumi līdzīgiem braucieniem uz Denpasāru parasti maksā no 860 līdz 1350 eiro. Atrast lidojuma variantu un rezervēt aviobiļetes Rīga Denpasara >>

Tātad rezervēt lidojumu atpakaļ ir acīmredzami lētāk.

Šeit ir daži padomi, kā iegūt aviobiļeti no Rīgas uz Bali par optimālu cenu:

 • Rezervējiet iepriekš: lidojuma rezervēšana vairākas nedēļas vai mēnešus iepriekš var palīdzēt iegūt labāku piedāvājumu, jo aviokompānijas bieži piedāvā zemākas cenas agrīnai rezervēšanai.
 • Esiet elastīgs attiecībā uz ceļojuma datumiem: Centieties būt elastīgs attiecībā uz ceļojuma datumiem, jo biļešu cenas var ievērojami atšķirties atkarībā no nedēļas dienas un gada laika. Apsveriet iespēju ceļot klusajā sezonā, lai iegūtu labākos piedāvājumus.
 • Salīdziniet cenas vairākām aviosabiedrībām un ceļojumu aģentūrām: iepērciet un salīdziniet dažādu aviosabiedrību un ceļojumu aģentūru cenas, lai atrastu labāko piedāvājumu. Izmantojiet tiešsaistes ceļojumu salīdzināšanas vietnes un biļešu cenu apkopotājus, lai iegūtu pārskatu par pieejamajām cenām.
 • Reģistrējieties e-pasta brīdinājumiem: daudzas aviosabiedrības un ceļojumu aģentūras piedāvā e-pasta brīdinājumus par savām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Reģistrējieties šiem brīdinājumiem, lai būtu informēti par jaunākajiem piedāvājumiem un atlaidēm savam lidojumam.
 • Ņemiet vērā slēptās maksas. Salīdzinot cenas, ņemiet vērā jebkādas papildu maksas, piemēram, maksas par bagāžu, maksu par sēdvietu izvēli un tā tālāk, kas var palielināt un ietekmēt jūsu biļetes kopējās izmaksas.

Ievērojot šos padomus, iespējams, varēsiet iegūt aviobiļeti no Rīgas uz Bali par optimālu cenu.

Leave a Reply