Posted on Leave a comment

AVIOBIĻETES UZ MASKAVU

Aviobiļetes uz Maskavu

Aviobiļetes uz Maskavu no Rīgas. Lidojumi Rīga Maskava. Lēti lidojumi no Rīgas uz Maskavu, salīdziniet cenas, iegādājieties aviobiļetes no Rīgas uz Maskavu.

Mūsu vietnē mēs pārdodam visus lētākos lidojumus uz Maskavu. Mēs analizējam aviobiļešu meklēšanas rezultātus mūsu vietnē un izsekojam cenu izmaiņām katram virzienam. Tiklīdz cena nokrītas zem vidējā, piedāvājumu ievietojam atlaižu katalogā – tajā ir vairāk nekā 50 000 iespēju, kuras tiek atjauninātas ik pēc 15 minūtēm.

Reisi Rīga – Maskava

Šobrīd virzienā Rīga – Maskava darbojas 13 lidmašīnas. Lielākā daļa lidojumu ir tieši. Šajā maršrutā lidmašīnas lido bieži. Jūs varat lidot no rīta, pēcpusdienā vai vakarā.

Ja jums nepieciešams pēc iespējas ātrāk nokļūt Maskavas lidostā, lidojiet ar Air Baltic ar BT 426 Rīga – Maskava Airbus A220-300. No Rīgas lidostas tas izlido plkst 23:25. Šeremetjevas lidosta ir lidojuma galamērķis. Lidojuma ilgums ir 1 stunda 35 minūtes.

Dati par lidojumu Rīga – Maskava absolūti sakrīt ar lidostu tiešsaistes tablo. Lidojumu grafiks vietnē regulāri tiek atjaunināts, tāpēc informācija vienmēr ir aktuāla, taču pastāv aviosabiedrību neplānotu izmaiņu iespēja. Vienmēr pārbaudiet informāciju lidostas Rīga (vai jebkura cita) palīdzības dienestā. Lai iegādātos aviobiļetes uz reisu Rīga – Maskava, sazinieties ar tuvākās lidostas biļešu kasi.

Lidojumu grafiks no Rīgas uz Maskavu.

Lidojumu grafiks no Rīgas uz Maskavu. Tiešie reisi. Atrodiet vairāk lidojumu vai pārbaudiet grafiku šajā lapā >>

Nopirkt aviobiļetes uz Maskavu

Lai iegādātos biļeti uz reisu Rīga Maskava, dodieties uz biļešu rezervēšanas lapu, noklikšķinot uz saites. Norādiet:

  • lidojuma virzienus,
  • lidojuma datumus,
  • pasažieru skaitu un tipu.

Sagatavojiet visu pasažieru pases un bankas karti, ar kuru jūs maksāsiet par biļetēm. Ja nepieciešams, iepriekš palieliniet ierobežojumu maksājumiem internetā, izmantojot internetbanku.

Ievadiet katra pasažiera pases datus: vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, pilsonību, pases sēriju, numuru un derīguma termiņu. Ja jums ir aviokompānijas bonusa karte, rezervējot aviobiļeti, jums būs jānorāda tās numurs.

Noteikti pārbaudiet visu lidojuma lauku un datumu aizpildīšanas pareizību. Labāk vairākas reizes!

Ja nepieciešams, izvēlieties papildu pakalpojumus: bagāža, apdrošināšana, ēdienreizes uz kuģa, sēdvieta un tā tālāk. Pārliecinieties, ka nav atlasīts nekas lieks, un noklikšķiniet uz pogas “Maksāt”.

  • Ievadiet kartes datus un samaksājiet par biļetēm.

Dažas minūtes pēc veiksmīgas samaksas uz reģistrācijas laikā norādīto e-pastu tiks nosūtīta vēstule, kurā būs maršruta kvītis ar rezervācijas numuru. Saglabājiet to – numurs būs nepieciešams, lai reģistrētos lidojumam un saņemtu iekāpšanas biļeti.

Ja e-pasta nav, pārbaudiet mapi “Spam”. Ja tā nav, sazinieties ar pārdevēja atbalsta dienestu: aviosabiedrībām vai aģentūrām. Tāpat informācija par rezervētajām lidmašīnas biļetēm tiks saglabāta personīgajā kontā pārdevēja vietnē.

Cik maksā biļete no Rīgas uz Maskavu?

Aviobiļešu cenas ir atkarīgas no virziena un sezonalitātes. Lai iegādātos lētu biļeti, izvēlieties datumus ārpus brīvdienām un nedēļas nogalēm, kā arī ārpus skolas brīvdienām, brīvdienām un brīvdienām. Rezervējiet lidojumus iepriekš – 3-4 mēnešus pirms izlidošanas datuma.

Bagāža lidojumiem Rīga Maskava

Iekļautā bagāža tiek norādīta, rezervējot biļetes. Uzziniet vairāk par bagāžas normām, šķidrumiem un aizliegtiem priekšmetiem.

Reģistrācija

Reģistrācijas noteikumi lidojumam ir norādīti, rezervējot biļetes.

 

Aviobiļetes uz Maskavu
Aviobiļetes uz Maskavu
Leave a Reply